Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
sky wang Ms. sky wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-28683459 Е-пошта:258293353@qq.com
Избрана производи
За нас
Шенжен Hequanqingnuo Електронски технологија копродукции, Ltd е професионален производител на телефон батерија за 7 години. Има повеќе од 1000 квадратни метри работна продавница со околу 100 вработени. Бидејќи е основана во 2012 година, ние извршуваат голем број на строги процедури од суровини до крајните производи. Како чесен и одговорен снабдувач, добиваме висок углед во полето на батеријата на телефонот. Имаме глобална продажна мрежа за да освоиме добар углед.

Ние сме вклучени во различни серии на мобилни телефони батерии, како што се iPhone, Huawei и Samsung серија батерија, јакна батерија, и мобилен телефон додатоци, како што се мобилни телефони и други производи.Hequanqingnuo поседува целосен и научен систем за управување со квалитетот и се фокусира на кредитната способност, ние се грижи за квалитетот на производот и го усвојува маркетиншкиот концепт на карактеристиките за менаџирање на разновидноста и малите профити со висока продажба. Производите поминаа RoHS / CE / FCC сертификат, без олово технологија, може да се рециклира. Ние инсистираме на принципот на "Квалитет Прво, еднаквост и взаемна корист, заеднички развој и услуга најдобро.
Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и со нетрпение очекуваме да се воспостави win-win деловен однос со вас.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Шенжен Hequanqingnuo Електронски технологија копродукции, Ltd е професионален производител на телефон батерија за 7 години. Има повеќе од 1000 квадратни метри работна продавница со околу 100 вработени. Бидејќи е основана во 2012 година, ние извршуваат голем број на строги процедури од суровини до крајните производи. Како чесен и одговорен снабдувач, добиваме висок углед во полето на батеријата на телефонот. Имаме глобална продажна мрежа за да освоиме добар углед.

Ние сме вклучени во различни серии на мобилни телефони батерии, како што се iPhone, Huawei и Samsung серија батерија, јакна батерија, и мобилен телефон додатоци, како што се мобилни телефони и други производи.Hequanqingnuo поседува целосен и научен систем за управување со квалитетот и се фокусира на кредитната способност, ние се грижи за квалитетот на производот и го усвојува маркетиншкиот концепт на карактеристиките за менаџирање на разновидноста и малите профити со висока продажба. Производите поминаа RoHS / CE / FCC сертификат, без олово технологија, може да се рециклира. Ние инсистираме на принципот на "Квалитет Прво, еднаквост и взаемна корист, заеднички развој и услуга најдобро.
Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и со нетрпение очекуваме да се воспостави win-win деловен однос со вас.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање