Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sky wang Ms. sky wang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28683459 Email:258293353@qq.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Shenzhen Hequanqingnuo elektronike Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues i baterisë telefonit rreth 7 years.It ka më shumë se 1000 metra katrore dyqan pune me rreth 100 employees.Since it`s themeluar në vitin 2012, ne kryejmë një sërë procedurash të rrepta nga materialet e papërpunuara për t'i dhënë fund produkteve. Si një furnizues i ndershëm dhe i përgjegjshëm, ne kemi reputacion të lartë në fushën e baterisë së telefonit. Ne kemi rrjet global të shitjes për të fituar një reputacion të mirë.

Ne jemi të përfshirë në seri të ndryshme të baterive të telefonisë mobile si: iphone, bateri Huawei dhe Samsung, bateri xhaketë dhe pajisje të telefonisë celulare, si mbajtës të celularëve dhe produkte të tjera.Hequanqingnuo zotëron një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë dhe fokusohet në aftësinë kreditore respekton kontratën, garanton cilësinë e produktit dhe miraton konceptin e marketingut të karakteristikave të menaxhimit të mufti-varietetit dhe fitime të vogla me shitje të larta. Produkti kaloi certifikatën RoHS / CE / FCC, teknologji pa plumb, të riciklueshme. Ne insistojmë në parimin e 'Cilësisë Së pari, barazia dhe përfitimi reciprok, zhvillimi i përbashkët dhe Shërbimi më i mirë '.
Mirë se vini në vizitoni fabrikën tonë dhe të shikojmë përpara për të krijuar marrëdhënie biznesi të favorshme me ju.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Shenzhen Hequanqingnuo elektronike Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues i baterisë telefonit rreth 7 years.It ka më shumë se 1000 metra katrore dyqan pune me rreth 100 employees.Since it`s themeluar në vitin 2012, ne kryejmë një sërë procedurash të rrepta nga materialet e papërpunuara për t'i dhënë fund produkteve. Si një furnizues i ndershëm dhe i përgjegjshëm, ne kemi reputacion të lartë në fushën e baterisë së telefonit. Ne kemi rrjet global të shitjes për të fituar një reputacion të mirë.

Ne jemi të përfshirë në seri të ndryshme të baterive të telefonisë mobile si: iphone, bateri Huawei dhe Samsung, bateri xhaketë dhe pajisje të telefonisë celulare, si mbajtës të celularëve dhe produkte të tjera.Hequanqingnuo zotëron një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë dhe fokusohet në aftësinë kreditore respekton kontratën, garanton cilësinë e produktit dhe miraton konceptin e marketingut të karakteristikave të menaxhimit të mufti-varietetit dhe fitime të vogla me shitje të larta. Produkti kaloi certifikatën RoHS / CE / FCC, teknologji pa plumb, të riciklueshme. Ne insistojmë në parimin e 'Cilësisë Së pari, barazia dhe përfitimi reciprok, zhvillimi i përbashkët dhe Shërbimi më i mirë '.
Mirë se vini në vizitoni fabrikën tonë dhe të shikojmë përpara për të krijuar marrëdhënie biznesi të favorshme me ju.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim